O nas

mgr Szymon Kozłowski
Redaktor naczelny portalu Moja-Indonezja.pl

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność: etnolingwistyka – język indonezyjski oraz kultura Indonezji. Po 3-letnim pobycie w Indonezji na stypendium Rządu Indonezji, podczas którego odbył staż w Konsulacie Honorowym RP w Bandungu. Pracował jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ucząc studentów filologii indonezyjsko-malajskiej. Jest także prezenterem wielkopolskiej telewizji WTK. Indonezja, jej kultura oraz język to jego wielka pasja.

kontakt: naczelny@moja-indonezja.pl


dr Teija Gumilar
ekspert portalu Moja-Indonezja.pl

Dr Gumilar mieszka w Polsce już prawie 20 lat. Adiunkt – asystent profesora na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Były wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Znakomicie posługuje się językiem polskim. Jest także projektantem. Jak chyba żaden inny Indonezyjczyk zna polskie realia. Zna biegle kilka języków.


mgr J. Maria Kozłowska
korekta materiałów językowych portalu Moja-Indonezja.pl

Filolog. Dydaktyk. Polonistka. Z zamiłowania – podróżnik i krajoznawca. Z wielkim zaciekawieniem śledzi przeszłość i teraźniejszość Indonezji. Bardzo lubi i ceni kulturę tego kraju. Planuje zwiedzenie go wzdłuż i wszerz.