Szymon Kozłowski dziś w Radiu 357! Będzie o autostopie w Indonezji.

Już dziś (9. sierpnia) redaktor naczelny portalu Moja-Indonezja.pl Szymon Kozłowski ok. godz. 12:35 będzie gościem w audycji pt. „Plaża niestrzeżona” w Radiu 357. Rozmowa dotyczyć będzie zjawiska autostopu w Indonezji. Szymon będzie gościem Justyny Godz i Agnieszki Szwajgier. Czy da się podróżować tam autostopem? Czy funkcjonuje on na co dzień? Jak bardzo różni się taka forma podróżowania w Indonezji od tej znanej nam chociażby tu, w Europie? Na te i inne pytania poznacie odpowiedzi już dziś w Radiu 357! Zapraszamy serdecznie do słuchania!

Audycji możne posłuchać na żywo klikając w player znajdujący się na tej stronie (znajduje się po prawej stronie, w kolorze pomarańczowym):

https://radio357.pl/


Gdybyście nie mogli posłuchać audycji na żywo, będzie ona dostępna później także w formie podcastu pod poniższym adresem:

https://radio357.pl/twoje357/na-dzis

Radio 357 to internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym nadająca stały program od 5 stycznia 2021. Rozgłośnia jest finansowana z dobrowolnych wpłat słuchaczy oraz firm. Siedziba radia mieści się w Warszawie. W rozgłośni pracuje kilkudziesięciu byłych dziennikarzy Polskiego Radia.

Radio 357 jest rozgłośnią dostępną wyłącznie drogą internetową. Stacji można słuchać za pośrednictwem strony internetowej oraz w dedykowanych aplikacjach na systemy iOS i Android. Możliwy jest także odsłuch poprzez różne platformy radia internetowego, za pośrednictwem usługi radia przez internet w niektórych dekoderach i sieciach kablowych

Źródło zdjęcia: press.pl

Źródło info: wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.