Polacy przedstawiani przez indonezyjską TV jako główne postacie meczu Hertha Berlin – Bayern Monachium

Już w piątek, 5. lutego, o godz. 20:30 czasu polskiego (w Indonezji to już będzie sobota, 6. lutego godz. 02:30 WIB) Hertha Berlin podejmuje Bayern Monachium w meczu niemieckiej Bundesligi. Mecz transmitowany będzie w indonezyjskiej telewizji Mola TV.

Indonezyjska stacja jako główne postacie meczu przedstawia Polaków: Krzysztofa Piątka grającego w berlińskim klubie oraz kapitana Reprezentacji Polski, najlepszego piłkarza świata i napastnika Bayernu – Roberta Lewandowskiego.

Zapowiedź meczu indonezyjskiej telewizji:

„Bayern Monachium przyjeżdża do stolicy, aby rywalizować z Hertha BSC na Olympiastadion w sobotę (6/2) z misją umocnienia swojej pozycji na szczycie tabeli. Dlatego zwycięstwo jest obowiązkowym celem dla Roberta Lewandowskiego i spółki podczas tej wizyty. Przewiduje się, że ten mecz będzie trudny dla Herthy. Co więcej, ostatni przyjazd ekipy z Monachium zakończył się zwycięstwem bawarczyków 4:0. Mimo to podopieczni Bruno Labbadii nadal będą się starać, aby uniknąć ponownego upokorzenia w domu.”

Na głównej stronie indonezyjskiej telewizji mamy zapowiedź meczu, a twarzami spotkania są Polacy: Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami bramkę zdobył m.in. Robert Lewandowski. Bayern jest obecnie liderem Bundesligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.