Lechia Gdańsk – Warta Poznań na żywo w indonezyjskiej TV!

Kolejny mecz Ekstraklasy będzie można oglądać na żywo w Indonezji! Tym razem będzie to mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Wartą Poznań. Spotkanie rozegrane będzie w piątek, 5. lutego o godz. 18:00 (w Indonezji to już będzie sobota, 6. lutego, godz. 00:00 WIB). Transmisję na żywo przeprowadzi Mola TV. Barwy gdańskiej drużyny reprezentuje Indonezyjczyk Egy Maulana Vikri grający z numerem 32.

Indonezyjski nadawca tak zapowiada ten pojedynek:


„Lechia Gdańsk zmierzy się z Wartą Poznań w sobotę (6/2) na Stadionie Energa. Drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca ma szansę awansować na wyższe miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Będzie to drugi mecz Lechii u siebie po przerwie zimowej. Do Lechii wcześniej przyjechała Jagiellonia w weekend. Grając u siebie Lechia z pewnością w ogóle nie chce tracić punktów. Zwycięstwo, które pod koniec roku było trudne do zdobycia, teraz musi zostać ponownie wywalczone.

Tymczasem Warta Poznań również ma takie same ambicje, aby zgarnąć pełną pulę. Drużyna Piotra Tworka jest obecnie na 13. miejscu, jednak Warta Poznań wyraźnie nie chce spaść dalej na dno tymczasowej tabeli.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.