Egy Maulana Vikri w końcu pojawił się na boisku!

Pierwszy Indonezyjczyk w historii Ekstraklasy, czyli Egy Maulana Vikri, w końcu pojawił się na boisku. Pierwszy raz od listopada 2020 r.

We wtorek, 20 kwietnia, Egy zameldował się na boisku w Poznaniu, gdzie jego Lechia Gdańsk przegrała z wicemistrzem Polski, Lechem Poznań aż 3:0.

Nie był to udany dzień ani dla Lechii Gdańsk, która przegrała po raz kolejny w Stolicy Wielkopolski, ani dla nadziei indonezyjskiej piłki – Egy’ego Maulany Vikri. Wielu kibiców, zwłaszcza z Indonezji, śledzi pilnie media społecznościowe gdańskiego klubu i wypatruje tam informacji związanych z ich pupilem, codzienne komentując wydarzenia na Facebook’u czy Instagramie. Egy jest bez wątpienia nadzieją indonezyjskiej piłki i dlatego tak wielu entuzjastów piłki nożnej z tegoż wyspiarskiego kraju śledzi jego poczynania.

Lechia we wtorkowy wieczór wybiegła na boisko w Poznaniu, aby zrewanżować się Lechowi za porażkę w rundzie jesiennej. W 80. minucie z boiska zszedł kapitan Biało-Zielonych Flavio Paixao. Zastąpił go Egy Maulana Vikri, dla którego był to pierwszy oficjalny występ od listopada 2020 roku. Egy nie zachwycił podczas swego występu. Raz udało mu się przerwać akcję poznaniaków, to na plus. Oprócz tego, bez fajerwerków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.