Moja-Indonezja.pl

Polacy przedstawiani przez indonezyjską TV jako główne postacie meczu Hertha Berlin – Bayern Monachium

Już w piątek, 5. lutego, o godz. 20:30 czasu polskiego (w Indonezji to już będzie sobota, 6. lutego godz. 02:30 WIB) Hertha Berlin podejmuje Bayern Monachium w meczu niemieckiej Bundesligi. Mecz transmitowany będzie w indonezyjskiej telewizji Mola TV.

Indonezyjska stacja jako główne postacie meczu przedstawia Polaków: Krzysztofa Piątka grającego w berlińskim klubie oraz kapitana Reprezentacji Polski, najlepszego piłkarza świata i napastnika Bayernu – Roberta Lewandowskiego.

Zapowiedź meczu indonezyjskiej telewizji:

„Bayern Monachium przyjeżdża do stolicy, aby rywalizować z Hertha BSC na Olympiastadion w sobotę (6/2) z misją umocnienia swojej pozycji na szczycie tabeli. Dlatego zwycięstwo jest obowiązkowym celem dla Roberta Lewandowskiego i spółki podczas tej wizyty. Przewiduje się, że ten mecz będzie trudny dla Herthy. Co więcej, ostatni przyjazd ekipy z Monachium zakończył się zwycięstwem bawarczyków 4:0. Mimo to podopieczni Bruno Labbadii nadal będą się starać, aby uniknąć ponownego upokorzenia w domu.”

Na głównej stronie indonezyjskiej telewizji mamy zapowiedź meczu, a twarzami spotkania są Polacy: Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami bramkę zdobył m.in. Robert Lewandowski. Bayern jest obecnie liderem Bundesligi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *